Политическая жизнь в Украине

Взгляды, мнения, комментарии

Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
2015 рік...автор не я,але мої думки такі ж..
svarga2015 пишет в ua_politika

2015 рік...автор не я,але мої думки такі ж...
Що вчора, що сьогодні звертаючись до ЗСУшних вояків з АТО і у АТО з таким питанням:
" Проти кого ви воюєте на сході, кого захищаєте, коли основний ворог народу, країни і нації, врешті решт правди та справедливості засів у Києві, ґвалтує Україну, позбавляє націю майбутнього, поневолюючи і вбиваючи, всякому злу потураючи?".

...Можна почути у відповідь,що ми захищаємо не порошенка, а рідну землю від ординської навали......
Добре, тут на сході рашистсько-сепарячі орди озброєні до зубів мають і хочуть нести "руській мір" до польських кордонів і далі, це зрозуміло.
Але скажіть, невже тут, стоячи обличчям до рашистських військ вас не турбує, що за спиною у вас такі самісінькі орди рашистських поплічників, стріляючих при нагоді і Вам у спини, ладних вбивати усякого, хто прагне свободи і справедливості для українського народу ?


Наплювавши на вашу жертовність, плюндруючи Ваш героїзм та Ваших і Наших героїв, у вічі Вам брешучи, насміхаються над Вами знущаючись, своєю безкарністю тішачись....
. Чи для вас є суттєвим, під яким стягом чинить безправ'я сволота, кричить вона - уйло! чи порошенко!?

Чи може для вас є суть взагалі покласти край загарбанням зовнішнім чи внутрішнім рідної землі та безправ'ю як такому?

Чи вважаєте, що якщо ворог носить вишиванку і має у руках, замість автомата бюрократичний папірець - що є символом і засобом (в самому широкому сенсі) корумпованого державного їства та поневолення, то він не такий "страшний"?

Але зауважте, скільки цими "папірцями" вбито, скалічено, зруйновано життів і доль. Ці "папірці", це зброя внутрішніх ворогів, що за силою ураження і наслідків перевершує "сто двадцятку", тільки на відміну від шмаття заліза, що вб'є чи скалічить швидко, це розтягне смерть на роки але все одно смерть, у непрямий насильницькій спосіб - голод, холод, злидні.
Скажіть, це вас не хвилює?
Мабуть хвилює, але більше хвилює дожити до ротації, та скористатися подачкою від внутрішнього окупанта а там як Бог дасть....


Ще будучи волонтером, наприкінці 2014 року, зустрівши першу ротаційну хвилю, звернувся до героїв-бійців захисників Вітчизни для яких все та вся:
" Браття повстанемо! Доб'ємо внутрішньо-окупаційну гідру, здобудемо правду і волю хоча б не для себе, хоча б для майбутніх поколінь. Чи хіба не за них ви кров лили чи не для них землю боронили?
Повстаньмо, до поки гідра остаточно не відродилася.!"

Та звідусіль, що тоді то зараз, здебільшого лунає: " Це не мої проблеми, я своє відвоював, "майданьте майдануті" без мене, мені цікаві статуси, пільги та 2 гектари."
Наче по закону кожному громадянинові і так не гарантовані ці два гектари.

Кажу їм: -"Браття захисники! Ворог з яким ви билися на сході, вся та "сепаратня", що вголос кликала "уйла", вся ця мирзота присутня ТУТ в так званих "мирних містах" і нікуди звідсіля не поділася.
Від ЖЕКів, шкіл, лікарень, місцевих рад і до ВРу, Кабміну І АП - о тотожні із "руськім міро-мором" такі самі покидькі-злочинці, хабарники і мародери без совісті і жалю, від жадоби втративши здоровий глузд з ментами в долі, "кришовані" прокурорськими, судами "освячені", всі вони помстяться спочатку
Нам , а згодом і Вам, за свій переляк бути покараними, за свій острах втратити комфорт та злодійську стабільність, а згодом і за те, що стріляли в "мірних руськіх граждан" та "руськую армію освабадітельніцу".
Гадаєте абсурд? Нічого, невдовзі згадаєте, ось тільки режим потроха закінчить об'єднання із режимом уйла.
А ось і їх байстрюче-катівські нащадки вже підросли і вже приготувалися пити кров і з ваших дітей, як їх батьки пили з вас, невже забули "папєрєдніків"? "

Та всі заклики, прохання, пояснення та докори були марними, а це ж була перша хвиля здавалося найсвідоміших, тих хто повернувся з війни, потім друга а вже незабаром і перша ротаційна хвиля військових і звідусіль одна турбота - статуси, компенсації, пільги, земелька, про покидьків приставших до лав собак системи взагалі не згадую.

Цікаво, в якому місці приховали ви всі свою совість, в якій толерастично-потреблядській скрині та під чим лежить захована ваша гідність?
Пам'ятаєте, як ви рвали на собі "тельники", клялись на зброї та біля трун побратимів помститися за зраду і полеглих "паркетним" із ГШ та особисто гаранту "мінських зрад"?
Забулися клятви та присяга на вірність народу України, тільки-но вхопили напів-обглодану кістку з панського столу.

Чому зростаючи у однорідному суспільстві рабів "совка" та "пост-совка" ви, маючи можливість звільнитися від кайданів обираєте собі і своїм дітям кайдани, хапаєтеся за них обома руками, а ми прагнемо всім волі?
Чому майже ніхто із вас не гребує приймати із рук режиму нагороди та зиски сумнівного походження? Невже тому, що в наших жилах спадково, таки тече прагнення до волі, а у ваших "червоне" лайно "вертухаєв" та витратного матеріалу зі "строєк" комунізму?

Отже шановні мобілізовані раби, нащадки рабів і свинопасів, розумію, вам не звикати бути безмовними мішенями в російських тирах, на яких ворог тренує бойовиків і "молодняк" чи ганчіркою, що об неї обтерли "бруд" з генеральських... і не тільки чобіт.
Такі вже традиції у радянській "салдофонії".

Так жили ваші спадкодавці ,так жити вашим спадкоємцям із успадкованою ганьбою.
Плекаю надію, що саме вам не буде місця у Справжній Українській Армії, якою незабаром буде пишатися українській народ.

Ваше місце із "заробітчанами" гібридних воєн.
Не маю жодних ілюзій, щодо зброї чергуючої із пляшкою у ваших руках.
Зброю, на відміну від пляшки ви не повернете у бік справжнього ворога України, що окупував усю країну, щоб там не сталося.

Бо краще рік пересидіти, а там, дивись і статуси із земелькою не забаряться.

Від себе нагадаю Вам, що жити та ходити Вам по зрадженій Вами Українській землі, Землі, що добре просякнута теплою кров'ю полеглих за правду і волю.
Їсти з неї і пити з неї. Врешті решт у неї Вам лягати спочивати.
Вірю і впевнений, що нічого у цьому світі не відбувається просто так. Гіркою для вас буде Українська водичка, не раз вдавитися ви хлібом з Української землі.
І коли прийде Ваш час лягати в Українську землю, на спокій та мир не розраховуйте. Виштовхне Ваші труни з себе наша рідна ненька, як ось вже сімдесят років виштовхує загарбницьке залізяччя.

Передрікаю великий "срач" цеглинами та відра бруду стосовно поста.
Про "диванного", -на-свята-під-ялинкового троля, "кремлебота" та таке інше, якій посмів брудними лапами торкнутися святої жертви двох котлів і ДАПу
. Отож від себе зауважу. По перше: якщо береш зброю, присягаєш життям на вірність народу України а не "однотуровому" і ідеш воювати та боронити землю, народ, країну а не інтереси "однотурового".

ТИ воюєш, борониш і відвойовуєш, без"напівтонів", "відмазок" і "але", так як це робили ОУНівці, ДУКівці та інші, хто пішов воювати не заради зиску, просто і головне відповідально.
А не так, як на сьогодні є в країні. Десятки тисяч УДОшників справжніх "липових" чи "дубових", не суть яких, що користуються усіма державними і не тільки преференціями, при окупованих територіях і не знищеному ворогу.
При тотальному програші і відступу у війні, по факту а не за зведеннями шоколадних спікерів, ведуть себе як переможці, ЯК ТАМ С ДИСОНАНСОМ, не турбує?
І мова тут не про загиблих, а про таки тих, хто вижив і не скалічився. По-друге: Так іде війна, на фронтах мінус 25 за Цельсієм, невдовзі буде + 25, всі ті ж окопи, бліндажі, обстріли та смерть.

. - Ще і досі не доходить, чому саме мобілізованим рабам а не добровольцям видали зброю?
Чому не відбувається "рашистського" наступу?
Чому ворог не закриває нові котли?

 Шановні справжні волонтери, ті хто ще тягнеться з передостанніх сил, - люди дії і почину. Ви, що неодноразово вилазили і не тільки зі своєї шкіри у чистих прагненнях врятувати, допомогти, обігріти, нагодувати врешті підтримати морально нашу армію, скажіть, багатьом із Вас довелося побачити і відчути подяку тут, на так званій мирній території від ваших учорашніх підопічних?
Багато з тих хто повернувся (їх близьких), більш-менш живим та здоровим знайшов ВАС та віддячив саме Вам шматком хліба, гривнею, участю у вашій нелегкій праці, чи може поділився за врятоване на "передку" життя та здоров'я часткою землі, хоча б кількома відрами?
Гадаю, що саме зараз панове волонтери Ваша співучасть та жертовність грають з майбутнім України злий жарт. Бо голод та холод на відміну від своїх антиподів, впливає на розумові здібності набагато ліпше, при цьому, як ніхто спонукає до рішучих дій а не прямого сидіння на дупі.І наостанок:
Корінь цієї війни (а отже і місце де треба використати "Тарасову сокиру") у тотожному бажанні пост-радянськіх новітніх господарів життя саме знищити, вичавити усіх СВІДОМИХ та ДІЄВИХ, що не будуть терпіти рабство, ярмо та неволю з української землі, залишивши тут свого улюбленого гречаного виборця, лояльного раба із свідомістю "гомосовєтікуса", отруєного "потреблядством".
Так історично склалося, що СВІДОМО-ДІЄВІ згуртовані здебільшого навколо правих ідей.

Саме тому СВІДОМО-ДІЄВИМИ правими активно "насичуються" в'язниці та цвинтарі, бо їх (як і "буйних" за В. Висоцьким вожаків) одиниці, а отже є сенс для внутрішніх та зовнішніх ворогів насаджаючи та підтримуючи у країні "євро-ватні, вишиватні" суспільні засади, знищувати СВІДОМИХ та ДІЄВИХ як найбільше.

Бо на відміну від "рабо-терпіл", СВІДОМО-ДІЄВІ терпіти новітніх господарів життя не можуть і не будуть.

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!! МОЖЕТЕ ПОЧИНАТИ СРАЧ.....

  • 1

пішов ти у дупу

кацапський вишкребок :-)
путіносос

Edited at 2016-11-03 07:17 (UTC)

  • 1
?

Log in